1) وزیر راه و شهرسازی می گوید "بسیار خوش بین هستیم که در همین تابستان برگه‌های مالیاتی برای کسانی که خانه‌های خالی دارند، صادر شود."

2) به جز دو مورد در میان اوراق اخزا، تمام اوراق به بازده زیر 14درصد رسیده اند.

3) وزیر اقتصاد می گوید عرضه صندوق ETF پالایشی یک ماه به تعویق افتاده است.

4) بانک صادرات قصد دارد نسبت به عرضه اولیه سهام گروه مالی سپهر صادرات و تامین سرمایه سپهر صادرات در سال 99 اقدام کند.

5) مدرس خیابانی، سرپرست وزارت صمت می گوید "ذوب آهن اصفهان، نماد فولاد کشور است و وقتی یارانه انرژی نمی گیرد، از هر طریق دیگری باید ازان حمایت کرد"

6) صادرات سنگ آهن و واردات ریل جهت حمایت از شرکت ذوب آهن اصفهان ممنون شده است. ضمنا فولاد مبارکه اصفهان، یک میلیون تن گندله به ذوب آهن اصفهان تحویل می‌دهد و با محصولات این شرکت تهاتر می‌شود.

7) قیمت الکترود گرافیتی مصرفی در صنایع فولادی به زیر 3000دلار سقوط کرد!

8) سرمایه گذاری پویا با روش عرضه اولیه و بیمه خاورمیانه با روش گشایش نماد، در هفته جاری به فرابورس می آیند. نیروگاه قم ‌و نیروگاه گیلان پذیرش هم، به زودی.

9) روز چهارشنبه ارزش معاملات 16.4هزار میلیارد تومان بود و ورود نقدینگی 920میلیارد تومان ثبت شد. ورود نقدینگی به فلزات اساسی و خروج نقدینگی از چند رشته ای ها ثبت گردید. همچنین خودرو و بانک نیز در ورود نقدینگی، جایگاه دوم و سوم را داشتند.

10) پتروشیمی دهدشت توانسته منابع مورد نیاز برای ساخت این پتروشیمی را تامین کند و تا پایان سال 99 به پیشرفت فیزیکی 35درصد می رسد.

11) در نماد پترول، نام شرکت از شرکت گروه پتروشیمی سرمایه گذاری ایرانیان به شرکت سرمایه‌گذاری و توسعه تکمیلی صنایع ‏پتروشیمی خلیج فارس تغییر کرد.

12) تعداد حلقه چاه های بیکرهیوز با 10 حلفه کاهش به 189 حلقه رسید.

13) قیمت دلار در بازار آزاد به پشت خاکریز 19000 تومان رسیده است!

14) بریتیش پترولیوم در گزارشی از وضعیت صنعت نفت و گاز ایران در سال ۲۰۱۹ از افت ۳۰ درصدی تولید نفت و رشد ۲.۴ درصدی تولید گاز، افزایش ۹.۲ درصدی تولید فرآورده های نفتی در کشور و نزولی شدن مصرف گاز پس از ۶ سال خبر داد.

15) یک نفت‌کش ایرانی دیگر راهی آب‌های ونزوئلا شده و به زودی در سواحل این کشور لنگر خواهد انداخت.

16) به‌دنبال سفر رئیس‌ کل بانک مرکزی به عراق، توافق شده است که ایران منابع ارزی حاصل از فروش گاز و برق را در قالب غذا و کالاهای اساسی به کشور بازگرداند.

17) نتیجه نظرات برخی از اعضای فدرال رزرو این است که "ریکاوری اقتصاد ایالات متحده نسبت به آنچه چند ماه پیش امید به آن داشتیم بیشتر طول خواهد کشید."

18) میزان مدعیان بیکاری آمریکا در هفته گذشته بیشتر از انتظارات بود.

19) بولتون کتابی نوشته و در آن به تخلفات گسترده ترامپ اشاره کرده است همچنین هیلاری خطاب به ترامپ گفته "ساکت و بی سر و صدا برو گم شو"

20) نماینده ویژه آمریکا در امور سوریه، امارات به اعمال تحریم به دلیل نزدیک شدن این کشور به دمشق خبر داد.

21) آمریکا نخستین بار یک شرکت مکزیکی را به دلیل ارتباط با ونزوئلا تحریم کرد.

22) از تاریخ 26 خرداد ماه مجوز فعالیت تامین سرمایه دماوند صادر شده و نماد به زودی باز می شود.

23) وزرای امور خارجه کشورهای انگلیس، فرانسه و آلمان در پایان نشست خود که پس از تصویب قطعنامه پیشنهادی آنها علیه ایران در شورای حکام آژانس بین‌المللی انرژی اتمی برگزار شد، طی بیانیه‌ای مشترک مدعی شدند که از فعال‌سازی بازگشت خودکار تحریم‌های بین‌المللی علیه ایران (موسوم به اسنپ بک) توسط آمریکا حمایت نخواهند کرد.